Zobacz więcej ofert pracy

Realizator Światła

Teatr Wielki w Łodzi
Łódź, Teatr Wielki w Łodzi
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
79 dni temu
Teatr Wielki w Łodzi poszukuje
Miejsce pracy: Łódź, Teatr Wielki w Łodzi
Opis Stanowiska:
  • Uczestniczenie w wydarzeniach teatru.
  • Obsługa spektakli oraz spektakli wyjazdowych.
  • Współpraca z zespołem artystycznym.
  • Przygotowanie techniczne wydarzeń.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi konsoli GRAND MA 3,
  • aktualne uprawnienia instalacji i sieci elektroenergetycznych do 1 kV.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • praca w systemie równoważnego czasu pracy
  • szkolenia,
  • pakiet socjalny.

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.

Poznaj

TEATR WIELKI W ŁODZI jest artystycznym kontynuatorem swojej znakomitej poprzedniczki – OPERY ŁÓDZKIEJ, której powstanie było efektem pasji i zaangażowania Stowarzyszenia Przyjaciół Opery z jej głównymi przedstawicielami: muzykami – Władysławem Raczkowskim, Tomaszem Kiesewetterem i Mieczysławem Drobnerem oraz Sabiną Nowicką, ówczesną dyrektorką łódzkiego Studium Operowego.