Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Strażak Gdańsk
Ratownik Zakładowej Lotniskowej Straży Pożarnej

Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
2120 dni temu

Ogłoszenie numer: 2127344, z dnia 2018-10-26

Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • czynny udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz w innych działaniach interwencyjnych prowadzonych przez ZLSP
  • czynny udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych oraz ćwiczeniach bojowych
  • utrzymywanie wymaganej sprawności fizycznej
  • przestrzeganie ustalonego porządku służby
  • dbałość o powierzony sprzęt ratowniczo-gaśniczy, jego konserwację i prawidłowe użytkowanie

Wymagania

  • posiadanie wykształcenia co najmniej średniego lub średniego branżowego
  • posiadanie wyszkolenia pożarniczego w Państwowej Straży Pożarnej – ukończone szkolenie podstawowe w zawodzie strażaka
  • posiadanie prawa jazdy min. kat B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce medycznej
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dodatkowe świadczenia

Poznaj

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy to firma stworzona przez ludzi i dla ludzi.