Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    Health Resort & Medical Spa Panorama Morska   podkarpackie     za 3 dni wygasa
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
  • Ratownik basenowy

    Konkret Real Estate Sp. z o.o. Sp. kom.   Poznań, Grunwald    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa zlecenie  pełny etat / część etatu   30,00 - 35,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    12 godz.
    pełnienie dyżuru na wyznaczonym stanowisku; stałe obserwowanie powierzchni wody; w razie konieczności podjęcie odpowiednich działań ratunkowych; w razie konieczności udzielenie pierwszej pomocy; kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu; natychmiastowe reagowanie na wszelkie naruszenia...
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik Wodny

GEOVITA sp. z o.o.
Czarna
praca stacjonarna
4521 dni temu
Geovita_top.jpg

Geovita sp z o.o. – renomowana firma z branży turystyczno – hotelarskiej w związku z rozwojem firmy zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Czarna

Zadania:
  • nadzór i dbanie o bezpieczeństwo osób korzystających z basenu,
  • nadzór i dbanie o porządek na terenie basenu i w strefie saun,
  • przeprowadzanie koniecznych akcji ratunkowych oraz udzielanie pierwszej pomocy,
  • dbanie o sprzęt wodny i mienie hotelu,
  • przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy,
  • prowadzenie indywidualnych lekcji pływania.
Wymagania:
  • uprawnienia ratownika wodnego z uprawnieniami zawodowymi (RWP, RWS, RWM),
  • kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy,
  • aktualna wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy,
  • sumienność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Geovita_linia.jpg