Zobacz więcej ofert pracy

Radca Prawny

Kancelaria Prawna LEXUS Spółka Komandytowa
dolnośląskie, w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu
praca stacjonarna
4807 dni temu

Kancelaria Prawna „Lexus" Sp. k., to stabilna, renomowana firma wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2010, specjalizująca się w obsłudze banków i instytucji finansowych. Poszukujemy młodych, ambitnych osób o silnej osobowości na stanowisko:

Radcy Prawnego

Miejsce pracy: w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu

Opis stanowiska:
  • reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych
  • sporządzanie pism procesowych
  • doradztwo prawne, w tym sporządzanie opinii prawnych, udzielanie odpowiedzi na zapytania prawne, opiniowanie projektów i warunków umów
Wymagania:
  • uprawnienia radcy prawnego
  • minimum 2–letnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego lub 4-letnie doświadczenie w zawodzie prawnika
  • biegła znajomość reguł postępowania cywilnego
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • wysoka komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i elokwencja
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Ciekawą i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Szansę rozwoju zawodowego w strukturach Kancelarii
  • Związanie się z wiarygodnym, stabilnym i rozwojowym pracodawcą
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Prawną „Lexus“ Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Opatowickiej 130 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).