Zobacz więcej ofert pracy

R2R Supervisor

ISS Facility Services Sp. z o.o.
Warszawa, Cybernetyki 10
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
407 dni temu
People make places
Miejsce pracy: Warszawa, Cybernetyki 10

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zachęcamy do zgłoszeń osoby z niepełnosprawnościami.

Obowiązki:
  • Zarządzanie 2 osobowym zespołem RTR, ustalanie celów i rozliczanie efektów pracy
  • Wsparcie Głównego Księgowego w sprawozdawczości finansowej.
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca
  • Analiza kont księgi głównej
  • Koncentracja na standaryzacji procesów księgowych i sprawozdawczych
  • Zapewnienie wsparcia audytu wewnętrznego i zewnętrznego
  • Utrzymywanie odpowiedniego zabezpieczenia kontroli wewnętrznej
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w finansach i księgowości, znajomość procesów R2R i zasad rachunkowości
  • Doświadczenie na stanowisku starszego specjalisty i gotowość do podjęcia roli Team Leadera - wcześniejsze doświadczenie w nadzorowaniu zespołu będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów i rachunkowości
  • Doświadczenie w przygotowywaniu deklaracji VAT, CIT, sprawozdawczość GUS (mile widziane lub zainteresowanie tym obszarem
  • Umiejętność analizy danych finansowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w tym bardzo dobry Excel
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących Twoje kwalifikacje

Poznaj