Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Quality Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, ok. 100 km na płn. od Poznania
praca stacjonarna
6401 dni temu

Ogłoszenie numer: 28343, z dnia 2007-04-11

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern działający w branży automotive.

Miejsce pracy: wielkopolskie, ok. 100 km na płn. od Poznania

Nr Ref.: QMT/2103/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - koordynacja projektów związanych z wprowadzaniem, usprawnianiem oraz utrzymywaniem jakości; - zarządzanie działem jakości; - planowanie, wdrażanie i doskonalenie procedur dotyczących jakości; - monitorowanie rozwoju systemów zarządzania jakością.

Wymagania

- wykształcenie wyższe – preferowane techniczne lub podyplomowe z zakresu quality management; - minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej); - doświadczenia w zarządzaniu zespołem inżynierów jakości; - praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia audytów; - bardzo dobrej znajomości norm i procedur (m. in. TS); - znajomość narzędzi zarządzania jakością (m. in. Six Sigma); - bardzo dobra znajomość j. angielskiego; - wysokie zdolności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającym się koncernie międzynarodowym; - atrakcyjne wynagrodzenie; - współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku; - możliwość rozwoju zawodowego; - uczestnictwo w szkoleniach w kraju i za granicą.