Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Quality Controller

OTTO Polska Sp. z o.o.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
5258 dni temu

Ogłoszenie numer: 90190, z dnia 2010-02-22

jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowy. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową. Dla swojego klienta, zajmującego się montażem wózków inwalidzkich i foteli rehabilitacyjnych poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: łódzkie, Piotrków Trybunalski

Nr Ref.: QC/PT/PR

Opis stanowiska

  • codzienna kontrola realizowanych dostaw
  • obsługa przyrządów pomiarowych
  • testowanie przyjmowanych materiałów
  • ustalanie niezbędnych działań korygujących i zapobiegawczych
  • wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych
  • współpraca z pracownikami produkcyjnymi
  • raportowanie stanu jakościowego do swojego przełożonego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku kontrolera jakości
  • wykształcenia minimum średniego o profilu technicznym
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • umiejętność systematycznego rozwiązywania problemów jakościowych
  • znajomość narzędzi i systemów jakościowych zdolności analityczne, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy z dokumentacją dotyczącą kontroli jakości
  • znajomość obsługi komputera
  • zdolności organizacyjne i komunikatywne oraz zaangażowanie

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego