Najnowsze oferty pracy

  • Młodszy specjalista ds. badań materiałowych

    Urząd Dozoru Technicznego   Gliwice    praca mobilna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Kluczowe obowiązki: Prowadzenie badań nieniszczących i materiałowych w zakresie posiadanych uprawnień/certyfikatów. Opracowanie planów badań oraz sporządzanie sprawozdań z przeprowadzonych badań.
  • Inspektor ds. urządzeń technicznych

    Urząd Dozoru Technicznego   Gdańsk    praca mobilna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Kluczowe obowiązki: Prowadzenie inspekcji (po uzyskaniu autoryzacji). Ocena stanu technicznego urządzeń technicznych. Wydawanie decyzji administracyjnych. Sporządzanie sprawozdań i protokołów z wykonywanych czynności. Uzgadnianie napraw i dokumentacji modernizacji urządzeń (po uzyskaniu...
Zobacz więcej ofert pracy

Quality Assurance Engineer

Pearson Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2038 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 17.12.2018 NC Warsaw

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem w rekrutacji Java / PHP / Web, oferujący więcej zleceń JAVA / PHP / Web niż jakakolwiek inna agencja. Na całym świecie mamy do czynienia zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i użytkownikami końcowymi JAVA i PHP.

Obowiązki:

  • Współpraca z programistami i zespołami produktowymi w elastycznym podejściu
  • Aktywne ulepszenie jakości oprogramowania naszych produktów
  • Tworzenie i wykonywanie testów na poziomach funkcjonalnym i niefunkcjonalnym
  • Obsługa i tworzenie komponentów automatyzacji testów
  • Dostarczenie danych testowych związanych z postępem testów i poziomami jakości produktów

Oczekiwane umiejętności:

  • Ponad 2-letnie doświadczenie w testowaniu jakości
  • 2 lata doświadczenia w korzystaniu z Java
  • 2 lata doświadczenia w testowaniu sieci za pomocą Selenium, WebDriver, Java / Groovy
  • Doświadczenie w rozwijaniu komponentów automatyki testowej przy użyciu Cucumber
  • Chęć rozwoju, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Silna świadomość i doświadczenie różnych technik testowych Dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści dla ciebie:

  • Doświadczenie w pracy w ramach sprawnego, wielodyscyplinarnego zespołu współpracy
  • Certyfikat ISEB / ISTQB
  • Świadomość podejścia BDD i wykorzystanie Cucumber Framework
  • Znajomość i lub użycie języka Groovy
  • Znajomość struktury testowej Geb

Pytania?

Czekamy na Państwo CV oraz prosimy o kontakt z firmą Pearson Frank pod numerem telefonu +48221040835