Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Purchasing Specialist

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6452 dni temu

Ogłoszenie numer: 27014, z dnia 2007-02-19

Naszym Klientem jest międzynarodowy koncern należący do największych przedsiębiorstw branży wydobywczej i eksploatacji surowców mineralnych na świecie.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: PUR/0102/07

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dokonywanie bieżących zakupów materiałów i usług odpowiedniej jakości i w ilościach gwarantujących ciągłość produkcji przy optymalnym poziomie kosztów, - stałe monitorowanie cen materiałów, - wyszukanie i dokonywanie wyboru dostawców, - prowadzenie negocjacji handlowych, - dokonywanie okresowej oceny dostawców, - sporządzanie raportów dotyczących oszczędności, - przygotowywanie projektów umów.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowane techniczne bądź ekonomiczne), - min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pionie łańcucha dostaw lub w pionie technicznym, - znajomość zagadnień związanych z procedurą zakupów, - umiejętność komunikacji i negocjacji, - dobra znajomość języka niemieckiego, - mile widziana znajomość języka angielskiego, - umiejętność analitycznego myślenia i planowania, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w międzynarodowym koncernie, - atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - możliwości rozwoju.