Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Purchasing Manager

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
kujawsko-pomorskie, ok. 100 km na wschód od Poznania
praca stacjonarna
6420 dni temu

Ogłoszenie numer: 27666, z dnia 2007-03-23

Nasz Klient to firma produkcyjna dostarczająca na rynek klienta indywidualnego wysokiej jakości produkty znanej marki.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, ok. 100 km na wschód od Poznania

Nr Ref.: PMS/0502/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - planowanie strategii zakupowej, zapewnienie optymalizacji dostaw dla dwóch zakładów produkcyjnych; - poszukiwanie i wybór dostawców, negocjacje warunków współpracy - zapewnianie optymalnego zaopatrzenia, ustalanie i kontrola wskaźników rotacji magazynowej przyjętej dla poszczególnych surowców, - ustanawianie procedur doboru dostawców, - ocena i kontrola rozwoju współpracy z dostawcami, - organizacja działu/zespołu ds. zakupów, - podejmowanie decyzji co do poziomu cen i zapasów magazynowych, - nadzorowanie reklamacji w przypadku wykrycia wad fabrycznych zakupionych surowców - ścisła współpraca z działem planowania produkcji; technologii i jakości.

Wymagania

- min. 4-letnie doświadczenie w dziale zakupów firmy produkcyjnej, - udokumentowane sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji, - praktyczna znajomość narzędzi optymalizacji dostaw i zarządzania dostawcami ; - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra angielskiego, - umiejętność czytania rysunku technicznego, - doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem; - mile widziane doświadczenie w tworzeniu lub doskonaleniu procedur oceny dostawców; - zdolności analityczne; - samodzielność i odpowiedzialność, - inicjatywa; kreatywność; - kompetencje menedżerskie.

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej firmie dysponującej uznaną marką; - możliwość rozwoju zawodowego i awansu.