Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przyszłych Managerów

Umbra Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4931 dni temu

Ogłoszenie numer: 134461, z dnia 2011-02-14

Firma tworzona przez najwybitniejszych specjalistów rynku Ubezpieczeń Zdrowotnych szuka do działu sprzedaży Sales Team - Sprzedawców, Managerów.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: WAW/01/2011

Opis stanowiska

  • Droga do kariery wydawała się dotąd za trudna?
  • W Twojej pracy nie docenia się Twoich umiejętności?
  • Ciąży na Tobie strach przed utratą pracy?
  • Robisz wszystko, aby zapewnić swoim bliskim lepsze życie?
  • Szukasz dobrej atmosfery i przyjemności z pracy?
  • Nowe wyzwania i ciągłe dokształcanie są dla Ciebie najważniejsze?
  • Twoje zaangażowanie w pracy nie przekłada się na zarobki?

U nas znajdziesz przejrzystą drogę do Twojej kariery. Uznanie Twojego sukcesu jest u nas standardem. Pewność stawiamy na wysokiej pozycji.

Troska o innych to duża część Twoich zadań w naszej firmie. Praca i przyjemność z wykonywanych obowiązków są dla nas bardzo ważne.

Nasz system kształcenia, od pierwszych kroków do najwyższych pozycji managerskich, wymaga stałego pogłębiania wiedzy oraz zapewnia najwyższą jakość naszych usług.

Wymagania

Szukamy osób otwartych, dynamicznych, zdolnych nawiązywać kontakty międzyludzkie, komunikatywnych, potrafiących pracować w zespole.

Oferujemy

System szkoleń, dodatkowe świadczenia, praca w przyjaznej atmosferze.