Najnowsze oferty pracy

  • Przewodnik w Apilandii

    PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE ŁYSOŃ sp. z o.o.   Klecza Dolna    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    oprowadzać gości i odwiedzających Apilandię oraz opowiadać o tajnikach życia pszczół, prowadzić sprzedaż w sklepiku z pamiątkami oraz produktami pszczelimi i pochodnymi, pomagać przy obsłudze kawiarenki, reprezentować Apilandię swoim uśmiechem.
Zobacz więcej ofert pracy

Przewodnik po Warszawie

WPT1313
Warszawa
praca stacjonarna
1829 dni temu

Ogłoszenie numer: 2696270, z dnia 2019-10-16

WPT1313 Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne

Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne WPT 1313 to pierwsza na rynku warszawskim tak dynamicznie rozwijająca się̨ firma turystyczno-eventowa świadcząca usługi wyłącznie w zabytkowych pojazdach.

Obszary działalności: wycieczki tematyczne, indywidualne i grupowe, gry miejskie, imprezy integracyjne dla firm

Nasze samochody: Fiaty 125p, Fiaty 126p oraz autobusy Jelcze są dziś wizytówką turystyczną Stolicy. Wycieczki oraz eventy prowadzimy w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, włoskim, rosyjskim, japońskim. Odbiorcami naszych usług są zarówno klienci odwiedzający Warszawę prywatnie jak i pośrednicy i biura podróży. W tym roku Firma obchodzi 5-lecie swojej działalności.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Idealnym kandydatem/kandydatką będzie osoba posiadająca dużą wiedzę o Warszawie, znająca historię Stolicy, prawdziwy pasjonat miasta. Wymagamy doskonałej znajomości języka angielskiego oraz prawa jazdy kat B. Mile widziane doświadczenie w branży turystycznej.

Zadaniem głównym przewodnika jest realizowanie prywatnych oraz grupowych wycieczek po Warszawie i zapewnienie obsługi na najwyższym poziomie.

Jesteś zmotywowany/zmotywowana, żeby związać się z branżą eventowo-turystyczną i posiadasz rozległą wiedzę na temat naszego miasta? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi twierdząco, wyślij do nas swoje CV.

Nie wymagamy posiadania licencji przewodnika, Twoja wiedza i osobowość jest dla nas najważniejsza.

Wymagania

  • Dyspozycyjność. Niektóre wycieczki rozpoczynają się bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia.
  • Profesjonalizm
  • Doskonała znajomość jęz. angielskiego (inne języki mile widziane)
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: anglistyka lub historia)
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Elastyczny grafik
  • Szkolenie w zakresie obsługi pojazdów zabytkowych
  • Miłą atmosferę w pracy

Poznaj

WPT1313

PT 1313 to firma stworzona z pasji i miłości do Warszawy, która łączy przekazywanie rzetelnej wiedzy historycznej z pokaźną dawką humoru i zabawy. W naszym zespole pracują znani i cenieni przewodnicy.Nieprzerwanie od roku 2016 jesteśmy sklasyfikowani na pierwszym miejscu w największym i najbardziej opiniotwórczym portalu turystycznym na świecie: Trip Advisor. Realizujemy rocznie ponad 2000 zleceń.Jesteśmy jedyną firmą z branży turystycznej posiadającą własną flotę zabytkowych pojazdów. Naszym znakiem rozpoznawczym są jeżdżące po ulicach Warszawy żółte Fiaty 125p, Fiaty 126p czyli słynne „Maluchy”, Nysy oraz Jelcze 043 „Ogórki”.

Nasze wycieczki są skierowane zarówno do osób indywidualnych, grup, jak i korporacji. Podczas tematycznych tras można poznać historię i kulturę dawnej i współczesnej Warszawy. Propozycje dla biznesu obejmują kreatywne imprezy integracyjne, gry miejskie i wycieczki dopasowane do potrzeb klienta. Wszystko realizujemy z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy.Jesteśmy członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej.