Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Radom
Przedstawicielka Handlowa / Przedstawiciel Handlowy

ESKAZET S.C.
Radom
praca stacjonarna
4893 dni temu

Firma z branży odzieży reklamowej, obecna na rynku od 1996 roku, od 2006 roku oficjalny dystrybutor odzieży reklamowej marek Stedman i Hanes, posiadająca własne zaplecze magazynowo-produkcyjne, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych Klientów na obszarze Polski  (województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie)
  • obsługa Klientów
  • tworzenie ofert i prezentacji
  • tworzenie i aktualizacja bazy danych Klientów
Wymagania:
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami
  • zdolność szybkiego reagowania na potrzeby Klienta
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie, konsekwencja i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • znajomość obsługi komputera ( Word, Excel, ew. Corel Draw )
  • prawo jazdy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie w branży artykułów reklamowych i/lub poligrafii
Oferujemy:
  • telefon
  • udział w szkoleniach
  • stałą pensję plus prowizję
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy