Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

beerfingers
dolnośląskie, Twoje miejsce zamieszkania + region
praca stacjonarna
5741 dni temu

Ogłoszenie numer: 52447, z dnia 2008-11-26

beerfingers

SZUKASZ DOBREJ PRACY? CHCESZ ZOSTAĆ HANDLOWCEM? PRZYJDŹ DO NAS !!! NAUCZYMY CIĘ SPRZEDAWAĆ !!! FIRMA BEER FINGERS POSZUKUJE:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Twoje miejsce zamieszkania + region

Opis stanowiska

NA CZYM POLEGA PRACA?
Po prostu przyjeżdżasz do potencjalnego kontrahenta (sklepu, pubu, restauracji, kawiarni, cukierni, bufetu uczelnianego, itp.itd.), który chce kupić od Ciebie niepowtarzalne JEDYNE PODWÓJNE PALUSZKI, gdyż jest to w jego interesie aby posiadać unikalną ofertę. Nie musisz narzucać się, ani wykonywać planów sprzedażowych. Z czasem budujesz bazę klientów, którzy sami dzwonią do Ciebie po towar. Czas pracy oraz wielkość sprzedaży zależy od Ciebie. Jesteśmy polską firmą, której założycielami byli studenci, nie stosujemy technik manipulacji działem sprzedaży, a opieramy się na wzajemnym zaufaniu przez co nie masz stresu związanego z wykonaniem targetów sprzedażowych. Wszystko zależy TYLKO od Ciebie !

Wymagania

DOŚWIADCZENIE:
Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się! Wszystkiego Cię nauczymy i pokażemy jak możesz skutecznie zarabiać. Pamiętaj, że doświadczenia zdobyte na tym etapie zaprocentują w przyszłości. Każdy od czegoś zaczynał, aby osiągnąć sukces. Jeśli nie zaczniesz teraz, obudzisz się po studiach bez pracy i doświadczenia.

Oferujemy

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ?
Tylko TERAZ masz szansę dostać się do firmy, która podwaja swoją sprzedaż co 2 miesiące. Na tym etapie tworzymy struktury firmy w regionach w wyniku czego możesz bardzo szybko awansować. Po prostu potrzebujemy przedsiębiorczych ludzi, którzy pomogą nam rozwijać firmę. Pamiętaj w dużych firmach dojście do stanowiska kierowniczego zajmuje nawet kilkanaście lat, gdyż większość stanowisk jest już obsadzonych, a nowe obsadzane są w wyniku przesunięć równoległych wśród ludzi z dużym doświadczeniem. U nas struktury firmy budowane są w tym momencie i Twoje szanse na zdobycie ogromnego doświadczenia masz właśnie TERAZ ! CZAS PRACY: Elastyczny, zależy Tylko od Ciebie

Wynagrodzenie

Od 1000 do 4000 PLN