Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawicieli Handlowych

Euro Clean-Air Sp. z o.o.
pomorskie, wielkopolskie / pomorskie
praca stacjonarna
5122 dni temu

Ogłoszenie numer: 105744, z dnia 2010-07-08

Euro Clean-Air Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży HVACR, lider w zakresie czyszczenia systemów wentylacji i klimatyzacji. Aktualnie, w związku z nieprzerwaną rozbudową wewnętrznej struktury firmy, poszukujemy doświadczonych

Miejsce pracy: pomorskie, wielkopolskie / pomorskie

Opis stanowiska

- Ciekawą pracę, w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, - Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, - Motywacyjny system wynagrodzenia promujący skuteczność,  w tym premię prowizyjną, - Niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie, - Znajomość rynku HVACR, - Doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela, najlepiej w powyższej branży, - Wysokie kompetencje interpersonalne oraz umiejętności negocjacyjne, - Preferujemy osoby z wykształceniem technicznym - Przedsiębiorczość i zaangażowanie przy wykonywaniu zadań, kreatywność oraz wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów, - Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe do kilku dni w miesiącu), - Prawo jazdy kat. B ,

Oferujemy

- Pozyskiwanie oraz rozszerzenie grupy kontrahentów, negocjowanie warunków współpracy i nadzorowanie jej prawidłowego przebiegu, - Zwiększenie sprzedaży usług, analiza sytuacji rynkowej, - Budowanie jak najlepszych relacji z obecnymi partnerami biznesowymi, - Przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej dla klientów, - Prowadzenie działań oraz dobór strategii skierowanych na dalszy rozwój firmy.