Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawicieli Handlowych

Sedlak & Sedlak
wielkopolskie, region Polski Centralnej
praca stacjonarna
5210 dni temu

Ogłoszenie numer: 103941, z dnia 2010-06-22

„ALUPROF” S.A. WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW ALUMINIOWYCH DLA BUDOWNICTWA ORAZ SYSTEMÓW ROLET I BRAM poszukuje:

Miejsce pracy: wielkopolskie, region Polski Centralnej

Nr Ref.: 29/10

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne m.in. za rozwijanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw branży systemów budowlanych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe; - 2 –letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego; - doświadczenie w budowaniu relacji B2B będzie dodatkowym atutem; - znajomość rysunku technicznego; - umiejętności nawiązywania i budowania długofalowych relacji z klientami; - wysokie kompetencje interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów; - samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; - przedsiębiorczość, dyspozycyjność, silna motywacja i pełne zaangażowanie; - prawo jazdy kat. B;

Oferujemy

Oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjny i motywujący system wynagradzania, możliwość szkoleń i awansu zawodowego.