Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Przedstawiciele Handlowi

STOCZEK Sp. z o.o.
zachodniopomorskie, Koszalin/zielona Góra
praca stacjonarna
6880 dni temu

Ogłoszenie numer: 13292, z dnia 2005-09-16

Producent dań gotowych, dżemów, sałatek i ogórków

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Koszalin/zielona Góra

Opis stanowiska

Poszukujemy dwóch Przedstawicieli Handlowych na regiony: Koszalin i Zielona Góra. Do ich zadań będzie należało: utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych odbiorców

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku Systematyczność w działaniu Dyspozycyjność Wykształcenie minimum średnie Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy

Stałą pracę, wynagrodzenie (podstawa+prowizja od wyników sprzedaży Samochód służbowy, telefon