Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciela Regionalnego w Dziale Rozwoju Rynku

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
dolnośląskie, teren całego kraju
praca stacjonarna
6111 dni temu

Ogłoszenie numer: 39072, z dnia 2008-01-25

Ogólnopolski System Dystrybucji Wydawnictw Azymut Sp. z o.o., wiodący krajowy dystrybutor książek, w związku z dynamicznym rozwojem pod kątem kompleksowych rozwiązań biznesowych poszukuje osób otwartych na nowe technologie i chętnych do nauki. Oferujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie, teren całego kraju

Nr Ref.: RR/0401/07

Opis stanowiska

Oferujemy 4 stanowiska pracy. Osoby zatrudnione na stanowisku Przedstawiciela Regionalnego będą odpowiedzialne za sprzedaż naszych produktów biznesowych oraz utrzymywanie więzi z aktualnymi klientami firmy.

Wymagania

Idealny kandydat powinien cechować się samodzielnością, operatywnością, łatwością nawiązywania kontaktów, wysoką kulturą osobistą. Ponadto powinien spełniać następujące kryteria: - wykształcenie minimum średnie, - prawo jazdy kategorii B (praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu), - umiejętność skutecznej komunikacji, - nastawnie na osiąganie założonych celów, - umiejętności negocjacyjne i handlowe, - doskonała organizacja pracy, - znajomość obsługi pakietu MS Office, - znajomość lokalnego rynku księgarskiego, - mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Telemarketera.

Oferujemy

- uczestnictwo w nowym projekcie - możliwość bezpośredniego udziału w tworzeniu sukcesów firmy, - profesjonalne szkolenia produktowe, - stabilne zatrudnienie, - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - laptop - samochód służbowy