Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciela Handlowego

ABM Jędraszek S.J.
wielkopolskie
praca stacjonarna
5639 dni temu

Ogłoszenie numer: 56165, z dnia 2009-02-05

Renomowana Fabryka okien poszukuje na na region województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na stanowisku przedstawiciela handlowego należeć będzie:
    Obsługa klientów zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie ABM Jędraszek Spółka Jawna.
  • Podejmowanie niezbędnych działań zmierzających do pozyskania nowych klientów firmy ABM Jędraszek Spółka Jawna.
  • Przyjmowanie zamówień od klientów.
  • Zbieranie bieżących informacji o stanie rynku.
  • Dbanie o prawidłowy wizerunek firmy ABM Jędraszek Spółka Jawna i jakość obsługi klientów.
  • Bieżące kontrolowanie stanu i terminu realizacji przyjętych zamówień.
  • Ścisła współpraca z klientami dotycząca realizacji zamówień.
  • Współpracowanie z pozostałymi działami firmy ABM Jędraszek Spółka Jawna.

Wymagania

  • Roczne doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych potwierdzające znajomość branży.
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się Firmie.
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • System płac oparty na wynagrodzeniu stałym i prowizyjnym.
  • Korzystanie z samochodu służbowego i telefonu komórkowego.