Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Berda Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5650 dni temu

Ogłoszenie numer: 54967, z dnia 2009-01-09

Na rynku środków smarnych, płynów eksploatacyjnych i szeroko pojętej chemii samochodowej działamy od 17 lat. Wypracowana pozycja rynkowa, pozwala nam na kompleksowe zaopatrzenie stacji benzynowych, serwisów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm transportowych oraz zakładów przemysłowych w najwyższej jakości produkty renomowanych firm. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

- utrzymywanie kontaktów z Klientami - pozyskiwanie nowych klientów - przedstawianie ofert i promocji - realizację planów sprzedażowych

Wymagania

- dobra organizacja pracy i komunikatywność - znajomość technik sprzedaży i negocjacji - wykształcenie min średnie (mile widziane wyższe) - 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku - prawo jazdy kat. B - dyspozycyjność

Oferujemy

- dobre i stabilne warunki pracy w renomowanej, solidnej i rozwijającej się firmie - narzędzia niezbędne do pracy (samochód, palmtop)