Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciela Handlowego

Czołowy dystrybutor artykułów branży FMCG
pomorskie, oddział Kościerzyna
praca stacjonarna
5829 dni temu

Ogłoszenie numer: 50264, z dnia 2008-10-02

Czołowy dystrybutor artykułów branży FMCG posiadający oddziały w Białymstoku, Kałuszynie, Katowicach, Radomiu, Rzeszowie, Szczecinie i Kościerzynie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, oddział Kościerzyna

Opis stanowiska

  • zwiększenia udziału Firmy poprzez sprzedaż produktów dostępnych w ofercie do odbiorców detalicznych i hurtowych,
  • pozyskiwanie nowych odbiorców detalicznych i hurtowych,
  • zapewnienie doskonałego poziomu obsługi naszym klientom,
  • współpracę z przedstawicielami producentów.

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego, wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • umiejętności analizy danych sprzedażowych i potrzeb klientów,
  • umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,
  • umiejętności planowania i organizowania czasu pracy oraz ustalania priorytetów,
  • pomysłowości, inicjatywy i kreatywności,
  • samodyscypliny i zaangażowania w realizowaniu założonych celów,
  • prawa jazdy kategorii B,
  • efektywności w pracy pod wpływem stresu,
  • dyspozycyjności związanej z niestandardowymi godzinami pracy.

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości uzależnionej od wyników sprzedaży oraz realizacji zadań,
  • osobowy samochód służbowy.