Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciela Handlowego

Lorencic Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6043 dni temu

Ogłoszenie numer: 39252, z dnia 2008-01-30

Firma Lorencic Polska Sp z o.o. jest liderem w sprzedaży maszyn budowlanych. W związku z otwarciem biura we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • Wymagania

  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • kreatywność
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży maszyn oraz urządzeń budowlanych
  • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników pracy
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia produktowe
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • stałą pracę