Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

JORDAN matcon Spółka z o.o.
opolskie, województwo śląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie
praca stacjonarna
4926 dni temu

Przeciętność nie jest dla Ciebie?

U nas będziesz na właściwym miejscu!

JORDAN matcon, spółka-córka niemieckiej grupy DRECKSHAGE, jest na polskim rynku dostawcą szerokiej gamy produktów z zakresu materiałów hutniczych i komponentów liniowej techniki napędu. Działalność firmy jest konsekwentnie skierowana na potrzeby branży budowy maszyn i obróbki metali a jej orientację wyznaczają rosnące wyzwania rynku. Paleta produktów i usług jest stale rozbudowywana odpowiednio do potrzeb klientów.

Jeśli sprzedaż wymagających produktów i komponentów z zakresu liniowej techniki napędu sprawia Panu(i) przyjemność, to właśnie Pana(i) poszukujemy jako

Region: województwo śląskie, opolskie, małopolskie, podkarpackie

Nr Ref.: PH-PD/2801/2011

Zadania:
  • praca w terenie
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie materiałów hutniczych (głównie stal ciągniona) oraz komponentów liniowej techniki napędu (prowadnice z wózkami, wałki prowadzące, tuleje, łożyska, przekładnie, śruby napędowe z gwintem kulowym oraz trapezowym, nakrętki itp.)
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji z odbiorcami
  • prowadzenie bezpośrednich aktywnych działań sprzedażowych w podległym regionie
  • realizacja wyznaczonej strategii sprzedaży spółki
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • min 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej na podobnym stanowisku
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • zorientowanie na potrzeby klienta i osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętność planowania pracy
  • posługiwanie się pakietem MS Office
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole