Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciela Handlowego

Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.
dolnośląskie, Praca na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego
praca stacjonarna
5116 dni temu

Ogłoszenie numer: 113948, z dnia 2010-09-15

Polska Firma Laboratorium Dermapharm –– wiodący producent preparatów pielęgnacyjnych i suplementów żywieniowych dla zwierząt domowych poszukuje:

Miejsce pracy: dolnośląskie, Praca na terenie woj. dolnośląskiego i opolskiego

Opis stanowiska

Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie sprzedaż towarów Firmy w sklepach i hurtowniach zoologicznych oraz lecznicach i hurtowniach weterynaryjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - atutem będzie wykształcenie zootechniczne
  • umiejętności handlowe lub motywację do ich zdobycia.
  • sumienność wytrwałość i zaangażowanie w pracę.
  • dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • łatwość uczenia się topografii miejscowości.
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu office i Internetu
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stałą pracę w rozwijającej się firmie na zasadach umowy o pracę.
  • dobre warunki płacowe składające się z trzech elementów.
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych i szkolenia
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole.
  • narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.
Inne:
  • praca wiąże się z dalekimi wyjazdami poza miejsce zamieszkania z możliwością noclegu.
  • praca wiąże się również z wyjazdami kilkudniowymi raz w miesiącu na spotkania firmowe.