Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

Karwel
kujawsko-pomorskie, pomorskie
praca stacjonarna
5151 dni temu

Ogłoszenie numer: 105546, z dnia 2010-07-08

Karwel

Poszukujemy jednego

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, pomorskie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie nienagannych relacji z klientami na rynku tradycyjnym
  • kształtowanie i realizowanie strategii sprzedażowej, oraz współtworzenie strategii marketingowej firmy
  • merchandising
  • windykacja

Wymagania

  • wysokie predyspozycje handlowe poparte doświadczeniem - minimum 2 lata
  • komunikatywność, kreatywność i samodyscyplina w działaniu
  • orientacja na wyniki
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wykształcenie średnie
  • dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania
  • znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL, OUTLOOK)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na palm topie
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę dla ambitnych
  • podstawę na okresie próbnym
  • dodatkowo prowizję po okresie próbnym
  • niezbędne do wykonywania pracy narzędzia