Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO / HANDLOWCA

DYNAMITE Firma Odzieżowa
Łódź
praca stacjonarna
5623 dni temu

Ogłoszenie numer: 59849, z dnia 2009-03-23

DYNAMITE jest markową firmą odzieżową, która tworzy kolekcje skierowane do młodych, ambitnych osób podążających za modą. Oferujemy odzież młodzieżową przeznaczoną do codziennego użytku, wygodną, o niepowtarzalnym stylu i opartą na najnowszych trendach. Marka DYNAMITE jest rozpoznawalna w całej Polsce. Firma podejmuje najrozmaitsze formy współpracy, aby jak najefektywniej sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów w ponad 150 miejscowościach w całym kraju.
Ze względu na bardzo dynamiczny rozwój firmy i dla wzmocnienia działań rynkowych, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • ustalanie warunków sprzedaży;
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami.

Oferta ta jest skierowana do dynamicznych, otwartych osób, które doskonale czują się w sprzedaży i szukają interesującej, kreatywnej pracy z dużą doza samodzielności.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (handlowe), doświadczenie w branży mile widziane;
  • wykształcenie średnie (wyższe wykształcenie mile widziane);
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów handlowych;
  • zdolność samodzielnej organizacji pracy;
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie (obsługa 4 podległych wojewodztw);
  • motywacja zorientowana na osiąganie wyników.

Oferujemy

  • Stałą i ciekawą pracę w szybko rozwijającej się i stabilnej finansowo firmie.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowane systemem prowizyjnym.
  • Umowę o pracę elastycznie dopasowaną do potrzeb kandydatów.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy).
  • Pokrywamy koszty noclegów związanych z wyjazdami służbowymi.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.