Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciela Handlowego ds. Klientów Kluczowych

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28684, z dnia 2007-04-20

Nasz Klient to jeden z największych producentów artykułów spożywczych w Polsce.

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: HWBK/2003/07

Opis stanowiska

Zadania: - pozyskiwanie nowych zleceń i budowanie owocnych relacji z klientami hurtowymi; - przygotowywanie ofert produktów oferowanych przez firmę; - przyjmowanie zamówień składanych przez klienta; - koordynacja procesu realizacji zamówień; - uczestniczenie w realizowaniu celów budżetowych firmy; - uczestniczenie w działaniach marketingowych firmy - organizowanie promocji.

Wymagania

- wykształcenie: przynajmniej średnie; - znajomość metod i technik sprzedaży; - dobra prezencja i kultura osobista; - posiadanie zdolności organizacyjnych; - rzetelne realizowanie zadań; - umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów; - umiejętność pracy w zespole; - prawo jazdy kat. B; - doświadczenie w kontaktach biznesowych z klientami hurtowymi.

Oferujemy

- odpowiedzialną i interesującą pracę w dużej firmie; - możliwości rozwoju; - szkolenia; - atrakcyjne warunki wynagrodzenia; - samochód służbowy.