Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Przedstawiciel Weterynaryjny w regionie Polski Północno - Zachodniej

Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
6008 dni temu

Ogłoszenie numer: 40877, z dnia 2008-03-03

Ceva Sante Animale jest niezależną Grupą Weterynaryjną produkującą środki terapeutyczne z różnych klas, możliwe do zastosowania u wielu gatunków zwierząt.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z lekarzami,
  • aktywna promocja wybranych leków, realizacja celów sprzedaży w powierzonym terenie,
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe weterynaryjne;
  • dyspozycyjność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • czynne prawo jazdy,
  • znajomość rynku preparatów weterynaryjnych.
  • Mile widziane: komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w pracy przedstawiciela. Preferowane miejsce zamieszkania: Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.