Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Rybnik
Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

Aviva Sp. z o.o.
Rybnik
praca stacjonarna
4146 dni temu

Ogłoszenie numer: 285839, z dnia 2013-06-12

Aviva jest szóstą co do wielkości instytucją ubezpieczeniową na świecie. Mamy 54 000 pracowników pracujących dla ponad 50 milionów klientów w 28 krajach. Nasi Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji tworzą długoterminowe plany finansowe – dzięki temu zabezpieczają przyszłość Klientów i ich rodzin, budują zaufanie Klientów skutecznie zarządzając ich aktywami, przedstawiają Klientom korzyści z inwestowania i pomnażania kapitału.

Miejsce pracy: Rybnik

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze Doradcy ds. Ubezpieczeń i Finansów z terenów Rybnik, Gliwice, Żory, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław Śląski, Racibórz

Do zadań Doradcy będzie należało:

- pozyskiwanie nowych klientów,
- telefoniczne umawianie spotkań,
- doradztwo w zakresie ubezpieczeń i finansów,
- odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami,
- obsługa już posiadanych klientów.

Wymagania

- Wiek powyżej 25 lat,
- wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność zarządzania swoim czasem
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- przedsiębiorczość,
- nastawienie na osiąganie celów,

Oferujemy

- podstawowe wynagrodzenie oraz prowizję

- wysokie premie związane z realizacją ustalonych celów

- mozliwość wyboru specjalizacji: specjalista ds. ubezpieczeń majątku,

życia, ubezpieczeń grupowych, czy też funduszy inwestycyjnych

- wpsarcie marketingowe i merytoryczne w procesie poszukiwania

klienta

- wsparcie doświadczonych osób we wdrożeniu w nowy zawód

- bezpłatne przeszkolenie w zakresie oferowanych przez nas produktów

ubezpieczeniowych i finansowych oraz szkolenie z technik sprzedaży,

- określoną ścieżkę kariery zawodowej,

- przyjazną atmosferę pracy,

Wynagrodzenie

Od 3000 do 4000 PLN