Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel terenowy

Immunogen Sp.z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
5068 dni temu

Ogłoszenie numer: 116281, z dnia 2010-09-30

Firma działająca w branży medycznej diagnostyki laboratoryjnej i naukowo-badawczej poszukuje na teren województwa wielkopolskiego i łódzkiego na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

- współpraca ze środowiskiem naukowo-medycznym zgodnym z założeniami firmy - utrzymanie i rozwój relacji handlowych z istniejącymi oraz nowo pozyskanymi odbiorcami - realizacja planów sprzedażowych oraz bieżące raportowanie prowadzonych działań i osiąganych wyników - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy w placówkach naukowych i medycznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe o profilu medycznym lub pokrewne (biochemia, biotechnologia itp.) - znajomość języka angielskiego - łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmowy handlowej - umiejętność planowania i organizowania własnej pracy i czasu wolnego - konsekwencja w działaniu i dążeniu do celu - wysoka kultura osobista - prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- ciekawa pracę - stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne finansowo - szkolenia - niezbędne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód