Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Bellussi Group LTD.
Łódź
praca stacjonarna
5444 dni temu

Ogłoszenie numer: 73267, z dnia 2009-08-24

Firma Bellussi Group LTD. zajmuje się sprzedażą maszyn włókienniczych, urządzeń do prasowania i tkanin.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • sporządzanie dokumentów związanych ze sprzedażą,
  • obsługę obecnych i poszukiwanie nowych klientów min.: W Polsce i Europie wschodniej.

Wymagania

  • wiek 22 – 30 lat
  • mile widziane doświadczenie w pracy w sprzedaży bezpośredniej
  • kreatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, nastawienie na cel
  • samodzielność w organizacji pracy
  • silna orientacja na realizację celów, zaangażowanie
  • znajomość zagadnień związanych ze sprzedażą
  • znajomość podstawowych zasad obsługi klienta
  • komunikatywność,
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • dobra znajomość obsługi Internetu
  • dobra znajomość urządzeń biurowych
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego i włoskiego
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pięciodniowy tydzień pracy
  • telefon służbowy
  • pracę w przyjaznej atmosferze