Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Techniczno- Handlowy

Watersystem Sp. zo.o.
Warszawa, Warszawa/Polska
praca stacjonarna
6345 dni temu

Ogłoszenie numer: 29999, z dnia 2007-06-05

Firma zajmuje sie porojektowaniem, dostawą i montażem stacji uzdatniania wody, basenów i fontann, dystrybucja urządzeń kontrolno pomiarowych, takich ja mierniki ph, redox, przewodności, pompy dozujące oraz urządzeń do dezynfekcji wody.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa/Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna bedzie za : kontakty handlowe z klientami, oraz nawiązywanie nowych, przygotowywanie ofert technicznych oraz handlowych, negocjacje handlowe

Wymagania

Wymagamy : - prawa jazdy - biegłej znajomości języka angielskiego - wykształcenia wyższego - dyspozycyjności - znajomośći zagadnień związanych z uzdatnianiem wody - znajomośći branży z zakresu urządzeń technologicznych gospodarki wodno-ściekowej w tym urządzeń do dezynfekcji wody i urządzeń kontrolno pomiarowych mile widziana

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie,