Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
mazowieckie, woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, pł-wsch część woj. mazowieckiego
praca stacjonarna
6462 dni temu

Ogłoszenie numer: 26741, z dnia 2007-02-09

Naszym Klientem jest firma działająca w branży sanitarnej (instalacje sanitarne, wod-kan, inżynieria środowiska).

Miejsce pracy: mazowieckie, woj. warmińsko-mazurskie, podlaskie, pł-wsch część woj. mazowieckiego

Nr Ref.: WSC/0102/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym terenie, - utrzymywanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi kontrahentami oraz przygotowanie i prowadzenie określonych prezentacji produktów, uczestnictwo w targach branżowych, - przygotowanie ofert handlowych i promocyjnych nowych produktów oraz wprowadzanie nowych form i metod sprzedaży, - stały kontakt z centralą firmy w Poznaniu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe z zakresu: instalacje sanitarne, ogrzewnictwo, ochrona środowiska lub pokrewne, - doświadczenie min. 1-3 letnie na podobnym stanowisku związanym z wyżej wymienioną branżą, - bardzo dobra obsługa komputera, - praktyczna znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego, - duża motywacja i zaangażowanie w wykonywana pracę, - dobra prezencja, wysoka kultura osobista, - prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie od obrotu), - szkolenie handlowe, produktowe, - dodatkowe premie za udział w specjalnych działaniach promocyjnych, - samochód, telefon, laptop.