Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

BAUTECH Sp.z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
4790 dni temu

Ogłoszenie numer: 154228, z dnia 2011-07-05

Czołowy producent i dostawca systemów posadzek przemysłowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie kontraktów
  • Doradztwo techniczne
  • Współpraca z wykonawcami, projektantami i inwestorami

Wymagania

  • Umiejętność komunikacji
  • Wytrwałość
  • Umiejętność nauki nowych technik sprzedaży
  • Prawo jazdy kat.B
  • Mile widziana znajomość procesów i zagadnień inwestycyjnych w budownictwie

Oferujemy

  • Pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • Specjalistyczne treningi i szkolenia z zakresu technik sprzedaży
  • Narzędzia pracy handlowca
  • Stałe wynagrodzenie + pakiet motywacyjny

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN