Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel techniczno - handlowy

Centrum Budolwane LIPIŃSKI
Warszawa, Warszawa / Piaseczno
praca stacjonarna
5094 dni temu

Ogłoszenie numer: 109209, z dnia 2010-08-05

Centrum Budowlane LIPIŃSKI Dystrybutor chemii budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Piaseczno

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów,
  • realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość branży budowlanej a w szczególności zagadnień termo i hydro izolacji
  • systematyczność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w firmie z 20-letnim doświadczeniem,
  • specjalistyczne szkolenia
  • narzędzia pracy (samochód, komputer z dostępem do internetu, telefon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe + prowizja)