Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY W DZIALE EKSPORTU

BAUTECH Sp.z o.o.
Warszawa, Warszawa / Piaseczno
praca stacjonarna
5095 dni temu

Ogłoszenie numer: 112679, z dnia 2010-09-03

Czołowy producent i dostawca systemów posadzek przemysłowych

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa / Piaseczno

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie kontraktów
  • doradztwo techniczne,
  • współpraca z wykonawcami, projektantami i inwestorami

Wymagania

  • umiejętność komunikacji
  • wytrwałość
  • umiejętność nauki nowych technik sprzedaży
  • prawo jazdy kat.B
  • znajomość rynków wschodnich i biegła znajomość jęz.rosyjskiego
  • Mile widziana znajomość procesów i zagadnień inwestycyjnych w budownictwie

Oferujemy

  • Pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem
  • Specjalistyczne treningi i szkolenia z zakresu technik sprzedaży
  • Narzędzia pracy handlowca
  • Stałe wynagrodzenie + pakiet motywacyjny

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN