Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY

Cyfrowy Polsat S.A.
kujawsko-pomorskie, Warszawa
praca stacjonarna
6254 dni temu

Ogłoszenie numer: 31678, z dnia 2007-07-02

Platforma satelitarna Cyfrowy Polsat S.A., wiodący dostawca telewizji satelitarnej w Polsce, w związku z intensywnym i dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje kandydatów z Bydgoszczy oraz Torunia na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem sprzedaży w podległym regionie, budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi, rozwój sieci sprzedaży i dystrybucji, nadzór nad działaniami reklamowymi i promocyjnymi.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie w animacji sprzedaży sieciowej w branżach typu: telekomunikacja, RTV, TV SAT, IT, FMCG - Doskonałe umiejętności interpersonalne - Umiejętności negocjacyjne - Silna orientacja na realizację celów i zadań - Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dyspozycyjność - Praktyczna znajomość pakietu MS Office - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem na rynku w branży cyfrowej telewizji satelitarnej oraz nowych technologii - Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole - Atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja + system premii) - Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, mobilny Internet - Profesjonalny cykl szkoleń