Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Przedstawiciel Regionalny

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Łódź, Warszawa, Łódź
praca stacjonarna
6462 dni temu

Ogłoszenie numer: 26754, z dnia 2007-02-09

Nasz Klient jest dostawcą najnowszej technologii wspomagającej zarządzanie budynkiem. Opracowuje i dostarcza nowoczesne rozwiązania zarówno w zakresie produktów, jak i koncepcji dotyczących zarządzania budynkiem.

Miejsce pracy: Łódź, Warszawa, Łódź

Nr Ref.: PRM/0102/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów – Partnerów Handlowych; - Zapewnienie wysokiej jakości usług obecnym Partnerom Handlowym; - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z biurami projektowymi; - Ciągła obserwacja inwestycji na rynku regionalnym; - Śledzenie zmian i szukanie możliwości zwiększenia sprzedaży na podległym terenie; - Koordynowanie działań między podmiotami rynkowymi realizującymi wspólne przedsięwzięcia.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne); - 1-2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym; mile widziana branża budowlana; - Znajomość obsługi programów komputerowych: Word, Excel; Internet; - Znajomość rynku inwestycyjnego; - Prawo jazdy kat. B.; - Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Mile widziane prowadzenie własnej działalności gospodarczej, - Znajomość rynku inwestycyjnego. OCZEKIWANE CECHY KANDYDATÓW: - Samodzielność w działaniu; - Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów interpersonalnych; - Wytrwałość w dążeniu do realizacji celu; - Odpowiedzialność i wysokie zaangażowanie.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system prowizyjny; - Szereg szkoleń doskonalających umiejętności zawodowe i interpersonalne (w tym także szkolenia zagraniczne); - Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego.