Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Regionalny

Biochem Polska Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
5199 dni temu

Ogłoszenie numer: 103146, z dnia 2010-06-24

Firma Biochem GmbH powstała w 1986 roku. Nasza główna siedziba mieści się w Lohne, w północno-zachodnich Niemczech. Jesteśmy jedną z wiodących i nowatorskich firm działającą w sektorze żywienia i ochrony zdrowia zwierząt, liderem na rynku dodatków paszowych. Prowadzimy działalność w wielu krajach Europy, Afryki, Azji oraz w Stanach Zjednoczonych.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • promowanie produktów firmy oraz doradztwo merytoryczne
  • nawiązywanie oraz podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na kongresach i seminariach

Wymagania

  • wykształcenie wyższe zootechniczne lub pokrewne
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana znajomość jęz. rosyjskiego)
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami
  • dyspozycyjność i operatywność
  • znajomość obsługi komputera (MS Windows, MS Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu żywienia drobiu i sektora produkcji pasz będą dodatkowym atutem
  • preferowane miejsce zamieszkania: Polska centralna lub Polska północna

Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe