Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Doradca ds. Leasingu Pomorskie
Przedstawiciel Regionalny ds. Leasingu i Kredytu

www.LEASING-KREDYT.com Sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto
praca stacjonarna
4130 dni temu

Ogłoszenie numer: 276420, z dnia 2013-05-28

Już od sześciu lat jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem wiodących instytucji finansowych w Polsce. Naszą specjalnością jest finansowanie poprzez LEASING i KREDYT zakupów środków transportu, maszyn i urządzeń. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą obecność o kilka miast w Polsce, szukamy Partnerów Biznesowych w charakterze:

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż leasingu i kredytu
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Bieżąca i posprzedażowa obsługa umów
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami i dostawcami

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży kredytu lub leasingu
  • Własna działalność gospodarcza lub chęć założenia (oferujemy pomoc i doradztwo)
  • Prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

  • Dostęp do oferty kredytowej i leasingowej najskuteczniejszych instytucji finansowych w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Wsparcie sprzedażowe