Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIEL OŚWIATOWY

Akademia Kształcenia OMNIBUS
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
5912 dni temu

Ogłoszenie numer: 47927, z dnia 2008-08-11

Akademia Kształcenia OMNIBUS prowadzi kursy i szkolenia dla młodzieży i dorosłych z zakresu psychologii poznawczej.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku przedstawiciela oświatowego będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozmów z osobami, które zgłosiły nam wcześniej zainteresowanie prowadzonymi przez nas kursami.

Wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe);
  • własny samochód;
  • zdolności interpersonalne;
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;
  • pogodne usposobienie
  • Oferujemy

  • interesującą pracę stałą lub dodatkową w zespole młodych, ambitnych ludzi z pasją;
  • bardzo wysokie wynagrodzenie;
  • darmowy pakiet szkoleń w naszym Centrum Szkoleniowym w Pruszczu Gdańskim
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.