Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Przedstawiciel Odszkodowawczy

IPK sp. z o.o.
Grudziądz
praca stacjonarna
5016 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy nasz Klient poszukuje osób do struktur terenowych na stanowisko:

Nr ref.: PO/12/10/praca

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska:

Osoba na ww. stanowisku będzie świadczyła usługi doradztwa prawno-odszkodowawczego przy wsparciu merytorycznym Kancelarii i pomagała osobom poszkodowanym w walce o swoje prawa. Do głównych obowiązków Konsultanta należą: - Pierwszy kontakt z klientem - Pozyskiwanie nowych spraw - Weryfikacja zebranych dokumentów - Budowanie własnego zespołu sprzedażowego - Pozyskiwanie do współpracy specjalistów z zakresu likwidacji szkód oraz sprzedaży bezpośredniej

Oczekiwania:

- Doświadczenie albo predyspozycje do aktywnej sprzedaży/kontaktów z Klientami - Samodzielność oraz inicjatywa - Umiejętność budowania relacji z Klientami - Motywacja wysokimi zarobkami wypracowanymi w wyniku efektywnego podejścia do pracy - Mile widziana znajomość lokalnego rynku obsługi szkód osobowych oraz rzeczowych - Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Ponadprzeciętne warunki wynagrodzenia - Elastyczne godziny pracy - Pracę w młodym dynamicznym zespole, w nowym, łatwym sektorze praktycznie bez konkurencji

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656