Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY

MITO-PHARMA
mazowieckie
praca stacjonarna
5233 dni temu

Ogłoszenie numer: 91628, z dnia 2010-03-19

MITO-PHARMA

przedstawiciel niemieckiej firmy farmaceutycznej MSE-Pharmazeutika w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 02/2010

Opis stanowiska

  • Promocja preparatów u lekarzy i farmaceutów,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży w danym rejonie działania.
Jeżeli jesteś człowiekiem o silnej motywacji, doskonale nawiązujesz relacje, jesteś nastawiony na sukces- zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne, farmacetyczne lub pokrewne (biologiczne, chemiczne, wydział awf itp.),
  • Dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność,
  • Zorientowanie na sukces w sprzedaży,
  • Silna motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • Samochód i telefon służbowy.