Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel Medyczny

Habitus
lubelskie, woj. lubelskie
praca stacjonarna
5670 dni temu

Ogłoszenie numer: 58595, z dnia 2009-03-10

Habitus

Nasza Firma zajmuje się profesjonalnym doborem i dopasowaniem sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego dla osób niepełnosprawnych.

Miejsce pracy: lubelskie, woj. lubelskie

Opis stanowiska

Dobór sprzętu dla pacjentów, opieka nad dotychczasowymi klientami, współpraca z kadrą medyczną oraz rozbudowa kanałów sprzedaży. Szukamy osób odpowiedzialnych, ambitnych oraz chętnych do pracy.

Wymagania

- Wiek 24-30 lat - Prawo jazdy kat. B - Doświadczenie w branży mile widziane - Wykształcenie wyższe medyczne (mgr fizjoterapii, lekarz medycyny)

Oferujemy

- System wynagrodzenia prowizyjny, adekwatny do osiąganych wyników sprzedaży dodatkowo samochód, a po okresie próbnym wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.