Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Medyczny

PPHU "Cerko"
dolnośląskie, Wrocław, Kraków, Katowice
praca stacjonarna
5838 dni temu

Ogłoszenie numer: 51263, z dnia 2008-10-24

Firma Cerko jest producentem kosmetyków i laboratoryjnych urzadzeń pomiarowych.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław, Kraków, Katowice

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona bedzie odpowiedzialna za upowszechnianie informacji o produktach firmy Cerko wsród lekarzy i farmaceutów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, biologiczne lub pokrewne,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy i samochód,
  • atutem dodatkowym będzie prowadzenie własnej działaności gospodarczej.

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia w zakresie znajomosci oferowanych produtów,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejetosci i zaangazowania.