Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel Medyczny

TRB Chemedica (Poland) Sp. z o.o.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6387 dni temu

Ogłoszenie numer: 28788, z dnia 2007-04-24

TRB Chemedica (Poland) Sp. z o.o. jest polską częścią międzynarodowej firmy TRB Chemedica International SA. Jesteśmy producentem gamy wyrobów medycznych z dziedzin ortopedii/reumatologii i okulistyki, specjalistami w zakresie zastosowań medycznych hialuronianu sodowego.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Promocja preparatów naszej firmy w środowisku medycznym.

Wymagania

Wykształcenie wyższe: medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne. Czynne prawo jazdy kategorii B. Gotowość do częstych wyjazdów służbowych. Znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracę w niewielkim, lecz doświadczonym zespole. Atrakcyjne wynagrodzenie. Samochód służbowy. Komputer. Telefon komórkowy.