Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Medyczny

HRK S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4170 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Rozwój realcji ze środowiskiem medycznym w podległym regionie
  • Promowanie produktów firmy oraz dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Medycznego
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem lekarzy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i sprzedażowe
  • Skuteczność w działaniu, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny