Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
PRZEDSTAWICIEL MEDYCZNY/ HANDLOWY

MITO-PHARMA
lubuskie
praca stacjonarna
5026 dni temu

Ogłoszenie numer: 118022, z dnia 2010-10-12

MITO-PHARMA

Firma Mito- Pharma przedstawiciel niemieckiej firmy farmaceutycznej MSE-Pharmazeutika w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż i promowanie produktów oferowanych przez firmę,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Odbywanie spotkań handlowych,
  • Uczestnictwo w targach, szkoleniach, prezentacjach,
  • Sporządzanie raportów,
Jeżeli jesteś człowiekiem o silnej motywacji, doskonale nawiązujesz relacje, jesteś nastawiony na sukces - zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Wymagania

  • Osoba obowiązkowa, operatywna, pracowita, łatwo nawiązująca kontakty
  • Doświadczenie w branży handlowej-warunek konieczny ( mile widziane w handlu w sektorze medycznym/ stomatologicznym),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Prawo jazdy,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilna przyszłość w rozwijającej się gałęzi medycznej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Telefon, samochód służbowy