Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel medyczno-kosmetyczny

Allpresan Polska
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4951 dni temu

Dystrybutor renomowanych i znanych produktów medycznych i dermo-kosmetycznych na Polskę podejmie współpracę z osobami na stanowisku

Zadania:
  • aktywna promocja i sprzedaż produktów wśród lekarzy, farmaceutów i podologów
  • uczestnictwo w sympozjach, targach
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • skuteczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • wymagany język niemiecki
  • mile widziana własna działalność
Oferujemy:
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon służbowy
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne szkolenia u producenta w Niemczech, Austrii i Szwajcarii
  • udział w sympozjach medycznych i imprezach integracyjnych na terenie kraju
  • możliwość awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)