Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

Clean Service
Warszawa
praca stacjonarna
5270 dni temu

Ogłoszenie numer: 99400, z dnia 2010-05-14

Jesteśmy firmą istniejącą od 1988 roku. Świadczymy kompleksową obsługę na terenie Warszawy i okolic w zakresie profesjonalnego utrzymania czystości w obiektach użyteczności publicznej.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • nawiązywanie nowych kontaktów handlowych oraz podtrzymywanie już istniejących
  • kontakty bezpośrednie (wizyty u klientów)
  • negocjacje handlowe i zbieranie zamówień
  • raportowanie i planowanie działań sprzedażowych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra prezencja, operatywność, kreatywność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

Oferujemy

  • różne formy zatrudnienia: podstawa + prowizja
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • bezpłatne szkolenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.